• 444 83 18
  • info@liftup.com.tr

Çok büyük hedefler peşinde koşmadık ama hedeflerimiz kalitemiz ve gücümüz ile birlikte büyüdü. Geleceğimizi şekillendiren kararlılığımız işimizdeki ustalıktan ve başarıdan ilham alıyor. Liftup markası ürettiğimiz asansörler gibi, müşterilerimizi en konforlu, sağlıklı ve güvenli biçimde sektörünün üst katlarına taşıyor.

“Hayatı Kolaylaştırıyoruz…”

Amacımız daima standartların üstünde yüksek kaliteyi, yenilikçi ve kullanılabilir teknoloji ile birleştirerek konusunda yüzde yüz uzman ellerde müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak.

2013 yılından bu yana sektörün çeşitli alanlarında yer alan deneyimli kadrosu tarafından kurulan Liftup Asansör firmamız, genç ismi ile dinamik, deneyimli kurucu kadrosu ile ustalaşmış fark yaratan bir firma.4000m²lik kapalı üretim alanı, son teknoloji makine parkuruna sahip olan Liftup asansör, fabrika donanımı anlamında da tam teçhizatlı bir üretim tesisine sahip.

Bİze Ulaşabİlİrsİnİz... Dileğiniz zaman bize ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adresimiz

Ata Mh. Astim OSB 5.Cd.
No:18/1 Efeler/AYDIN

Telefonumuz

444 83 18

e-Posta Adresimiz

info@liftup.com.tr

Hayatı kolaylaştırıyoruz sloganı ile kurulan Liftup her gün değişen ve modernleşen teknolojiyi gündelik ihtiyaçlarımıza göre şekillendirerek, uygulanabilir hale getirmeyi ve hayatımıza taşımayı amaçlıyoruz.

Copyright & 2021 LiftUp. Tüm Hakları Saklıdır.