• 444 83 18
  • info@liftup.com.tr

Arcon

Yan duvarları dekoratif paslanmaz yüzeyi ile Liftup Arcon modeli sade metalik tasarımın şıklığı ve modernizmin dinamik zarafetini içinde barındırıyor.Zemini granit yüzeyli model tüm konutlar ve iş merkezleri için ideal bir dizayna sahip.


Dilan

Altın rengi dokusu ile gösterişli ve zarif bir model Liftup Dilan, yan duvarlar CNC kesim ahşap ile altın rengi parlak metalik döşeli, göz kamaştıran tasarımı ile hem modern, hem de sıradışı bir kabin görünümü tercih edenler için.


Seren

CNC kesim yan duvar deseni ve ayna çevresinde doğal taş dokusu ile Seren naturel şıklık ile modern geometrik hatları ustalıkla bir araya getiriyor ve kullanıcılara ferah ve göz dolduran bir kabin dizaynı sunuyor.


Vera

Sade ve şık metalik yüzeye özel kesim kaplama ile dinamizm ve farklılık katılan Vera modeli, modern hatları olan ferah kabinler arayanlar için ideal yenilikçi ve şık bir model.


Armoni

Metal paslanmaz yüzey üzerinde geometrik naturel ahşap desenine sahip parçaların ahengi Armoni modelinin cazibesinin temelini oluşturuyor. Modern tasarımı ile göz dolduran model sıradışı ve doğal hatlara sahip.


Senkron

Liftup Armoni modelinin farklı yorumlanan bir versiyonu Liftup senkron, adını aldığı senkronize geometrik naturel ahşap parçaları ile kabine derinlik ve ferahlık kazandırıyor.


Akcakoru

Daima doğayı koruyor, ona önem veriyoruz. Bu tasarımlarımıza da yansıyor. Liftup Akcakoru naturel ahşap desenli yatay döşemeleri ile modernitenin içinde bile bizim gibi doğallığı özleyen ve görmeyi sevenlere...


Driva

İki farklı ahşap tonunu birbirini dik kesen kaplamalarda birleştiren Liftup Driva tasarımı ile sıcak, modern ve naturel bir esinti yakalamayı amaçlıyor. Metal dokusu ile bütünleşen naturel yüzeysel sıcak bir atmosfer oluşturuyor.


Lavin

Metal yüzey üzerindeki paneller naturel ahşap deseninin dinamizmi ile buluşuyor. Liftup Lavin gözü yormayan doğal geometrik dokusu ile soğuk betonarme yapılara sımsıcak bir doğal katacak ferah ve modern bir kabin stiline sahip.


Legnova

Yan duvarlarında paralel metal çizgileri ile Liftup Legnova’da ahşap ferah bir doku ön planda yer alıyor. Yüzey kaplamasının deseni ile fark yaratan kabin tabanında granit yüzey ile tasarımı elit ve sade.


Madeira

Geometrik yüzey hatları ahşap dokusu ile simetrik biçimde konumlandırılan Liftup Madeira ahşap sade, şık ve sıcak dokusundaki atmosferi asansör kabininize taşıyor.


Kross

Metal materyalleri çapraz biçimde yerleştirilen Liftup Kross modelinde yan yüzeylerde kataloğumuzdan seçtiğiniz görsele yer verilebiliyor.


Tiya

Liftup Tiya’da beyaz perdenin ruhundan ilham aldık. Yan yüzeylerine tümüyle görsel ile renklendirilen kabin led aydınlatmasıyla göz kamaştırıyor.


Clara

Parlak, aydınlık yan yüzeyleri ile Liftup Clara temizlik ve sağlık hissini kabininize taşıyor. Kabin içindeki cam yerleşimi yapınıza dinamizm ve ferahlık katacak.


Lumino

Dünyanızı aydınlatacak, güçlü bir kabin tasarımı Liftup Lumino, ayna yüzeyi geniş ve lazer kesim tavan seçenekleri ile farklı formlara sahip olabilecek klasik, kullanışlı, modern bir model.


Rolato

Altın ve gümüş bir arada. Liftup Rolata yaldızlı parlak yüzeyleri ile ihtişamlı bir kabin modeli. Göz kamaştıran yapılara şıklı katacak yan yüzeyleri ile hem zarif hem sade hem de gösterişli.


Velour

Kabininizde kadifemsi sıcak ve doğal bir doku. Liftup Velour’da canlı yan yüzeyler dinamik bir aura yaratıyor. Avangard hatları ve gotik ayna çerçevesi ile Velour ile adeta bir zaman yolculuğuna çıkacaksınız.


Rosa

Gülün rengi kabininize renk katacak. Liftup Rosa’da sıcak ve heyecan veren kırmızı tonları cnc kesim gül desenleri ile farklı, şık, sıcak bir kabin tasarımı.


Pharaoh

Antik Mısırın hiyeroglif desenleri ile süslü parlak metal ayna yüzey üzerinde cnc kesim oval çerçeveli ayna ile Liftup Pharaoh’da antik mısır saraylarının zarafetini asansör kabininizde görebileceksiniz.


Rodan

Doğal taş yüzey ile ahşap dokusu Liftup Rodan’da bir araya geldi. Bu doğal ve ahenkli birliktelik sizin de yapınıza sıcaklık ve renk katacak. Doğal kabininiz, yapınızdaki naturel dokularla bir araya gelecek.


Fyrio

Parlak metalik yan yüzeyleri ile Liftup Fyrio klasik, modern asansör kabini tasarımında aranan temel bir stil. Dikey panelleri ile geniş ve ferah bir uzam oluşturan kabin. Tüm yapılara için ideal ve kullanışlı.


Bİze Ulaşabİlİrsİnİz... Dileğiniz zaman bize ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adresimiz

Ata Mh. Astim OSB 5.Cd.
No:18/1 Efeler/AYDIN

Telefonumuz

444 83 18

e-Posta Adresimiz

info@liftup.com.tr

Hayatı kolaylaştırıyoruz sloganı ile kurulan Liftup her gün değişen ve modernleşen teknolojiyi gündelik ihtiyaçlarımıza göre şekillendirerek, uygulanabilir hale getirmeyi ve hayatımıza taşımayı amaçlıyor.

Copyright & 2021 LiftUp. Tüm Hakları Saklıdır.